Ми завжди індивідуально підходимо до бізнес-цілей кожного клієнта. Клієнтами нашої фірми є кредитні і лізингові компанії, інституціональні інвестори, інвестиційні фонди, будівельні компанії,підприємства металургійної, хімічної промисловості, машинобудування, фармацевтичного і медичного секторів, сільського господарства і харчової промисловості, підприємства, що спеціалізуються на IT-технологіях і т. п.

Постійна і активна співпраця з клієнтами, що представляють різні галузі бізнесу, а також з контролюючими органами дає нам можливість набувати досвіду, який ми потім використовуємо на нових проектах, творчо переробляючи і використовуючи кращі ідеї, прийоми і моделі юридичного інструментарію.

Окреме місце в нашій діяльності посідають спільні проекти з іноземними юридичними фірмами, клієнти яких виходять на ринки України. Наша компанія плідно співпрацює з юристами США, Великобританії, Ізраїлю, Бельгії, Росії, Кіпру, Прибалтійських країн, успішно реалізовуючи різноманітні юридичні проекти та стабільно розширюючи коло партнерських фірм.

Адреса:
01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 9
Тел:     +38 044 391 30 01
Факс:  +38 044 391 30 02
E-mail:  office@omp.com.ua