13.02.2012

Юридична фірма «ОМП» провела семінар «Практичні аспекти отримання дозволу на проживання та придбання нерухомості в країнах Європейського Союзу».

Враховуючи підвищення попиту на іноземну нерухомість, а також на отримання дозволу на проживання в країнах ЄС, 9 лютого в конференц-залі УНІАН пройшов семінар на тему «Практичні аспекти отримання дозволу на проживання та придбання нерухомості в країнах Європейського Союзу». Організаторами семінару виступили юридична фірма «ОМП» спільно з компанією «Гольфстрім». Доповідачами на семінарі були радник юридичної фірми «ОМП» Олексій Середа, візовий консультант Борис Амелін, а також представник іспанської партнерської юридичної фірми Almansa & Asociados Любов Карманова.

Під час семінару були обговорені питання, пов'язані з можливою новою хвилею еміграції в країни ЄС, було проведено порівняння мультивіз, що видаються для відвідування Шенгенської зони, а також дозволів на проживання, що видаються в ЄС. Отримання дозволу на проживання для членів сім'ї, способи отримання дозволу на проживання, а також шлях отримання громадянства ЄС також цікавили учасників. Практичні аспекти придбання нерухомості в Іспанії та Болгарії також були висвітлені під час семінару партнерами нашої компанії.

Даний семінар був першим в запланованому комплексі семінарів, присвячених питанням міграційного права, а також питанням придбання нерухомості закордоном.

Про цей захід Ви ще можете дізнатися за посиланнями:

Дом за рубежом

building

Бизнес

S&V Development

Презентацію семінару ви можете переглянути тут.Назад
Адреса:
01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 9
Тел:     +38 044 391 30 01
Факс:  +38 044 391 30 02
E-mail:  office@omp.com.ua