19.11.2014

Торгівля з Україною: драматична лібералізація українського нормативно-правового середовища – тема доповіді Миколи Орлова на Норвезько-Українському Бізнес Форумі – 2014 (NUBF), який відбувся 18 листопада 2014 року у Києві.

Норвезько-український бізнес форум відбувся у рамках першого офіційного візиту до нашої країни Прем’єр-міністра Норвегії Ерни Солберг, і був організований Норвезької торгово-промисловою палатою спільно з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати(ICC Ukraine).

Захід зібрав близько 300 топ-менеджерів і керівників провідних норвезьких та українських компаній, а також представників державних органів.

Форум було зосереджено на всебічному розвитку двосторонньої співпраці, реалізації проектів в економічній сфері. Було підписано угоду про створення міжурядової українсько-норвезької комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

П’ять паралельних сесій форуму були присвячені спрощенню процедур торгівлі між двома країнами, розвитку енергетичної галузі, обговоренню подальшого співробітництва, залученню інвестицій, а також розвитку ІТ індустрії.

Микола Орлов у своїй доповіді зазначив, що підписана Угода про асоціацію з ЄС – є підставою до комплексного ремонту української правової системи, що забезпечить:

  • більш високі стандарти корпоративного управління;
  • фінансову прозорість і підзвітність;
  • введення цілої низки стандартів ЄС, зокрема, щодо якості та безпеки харчових продуктів; і
  • кінцеву ліквідацію тарифних бар'єрів у торгівлі з державами-членами ЄС 

Зазначені зміни повинні зробити українську регуляторну політику зрозумілою як для іноземних інвесторів, так і для іноземних торгових партнерів.Назад
Адреса:
01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 9
Тел:     +38 044 391 30 01
Факс:  +38 044 391 30 02
E-mail:  office@omp.com.ua