22.05.2015

Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

Шановні колеги!

21 травня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи" (надалі - Закон).

Закон передбачає продовження на чотири місяці строку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами, що забезпечить можливість виконання вимог Закону всіма зареєстрованими юридичними особами.

Закон також передбачає звільнення від обов’язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб співпадають з їх учасниками. У цьому випадку учасники – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи автоматично.

Із Законом Ви можете ознайомитись самостійно за наступним посиланням.

Ми розуміємо, що Закон буде підписаний Президентом та оприлюднений вже після спливу строку подачі інформації, який передбачений в чинному законодавстві. Однак, у разі такого підписання та оприлюднення, санкції до юридичних осіб, що не змогли вчасно подати інформацію застосовуватися не будуть.     

* * *

Просимо звернути Вашу увагу, що дані, викладені у цьому інформаційному листі, призначені для загального ознайомлення і не можуть вважатися юридичною консультацією. Висловлюємо сподівання, що ця інформація була корисною для Вас. Ми продовжуємо стежити за останніми змінами у законодавстві України.

У випадку виникнення необхідності у більш детальному роз’ясненні положень законодавства, будь ласка, звертайтесь до нас у будь-який зручний для Вас час.Назад
Адреса:
01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 9
Тел:     +38 044 391 30 01
Факс:  +38 044 391 30 02
E-mail:  office@omp.com.ua