23.03.2017

Інформація стосується діяльності фармацевтичних компаній в Україні Інтереси клієнта відстояно!Податкового "Оскара" отримано

Шановні колеги та партнери!

Юридична фірма ОМП з радістю повідомляє, що наш клієнт – українська дочірня компанія транснаціональної фармацевтичної групи – отримала податкового «Оскара», а саме довідку за результатом проведення комплексної податкової перевірки, яка підтвердила відсутність претензій з боку держави до ведення ними податкового обліку та виконання податкових зобов’язань.

Процедурі нагородження передували тривалі дебати між «суддями», які вилилися в оскарження фахівцями ОМП результатів першої податкової перевірки та призначення додаткової податкової перевірки за результатами розгляду. Предметом аналізу були як знижки за договорами поставки, так і оплата за маркетинговими договорами. Втім після додаткового вивчення матеріалів та відповідних пояснень ДФСУ не знайшло жодних порушень.

Пишаємося тим, що спільні зусилля наших фахівців та клієнтів отримали таку високу відзнаку від держави. Ця перевірка також дала безцінні знання оновленої позиції ДФСУ з ключових питань роботи фармринку України. 

*** 

Будемо раді поділитися нашими напрацюваннями.

  

Контактні особи:

Микола Орлов, партнер mo@omp.ua

Ігор Огороднійчук, партнер io@omp.ua

 З повагою,

Юридична фірма «ОМП» Назад
Адреса:
01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 9
Тел:     +38 044 391 30 01
Факс:  +38 044 391 30 02
E-mail:  office@omp.com.ua