16.09.2015

1 жовтня у Korona Club Києві відбудеться ексклюзивна зустріч у рамках першого Міжнародного GR Форуму "Закон про лобізм та робота асоціації".

Микола Орлов-керуючий партнер Юридичної фірми ОМП, провідний експерт Аналітичної платформи АПК, викладач КМБШ, стане учасником панелі "Закон про лобізм: бути чи не бути?" У рамках зустрічі буде проведена презентація Української асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів.

Основно метою Асоціації є підвищення професіоналізму, компетентності та високих етичних стандартів серед представників сфери, формування позитивного образу лобіста, сприяння конструктивному діалогу між представниками бізнесу та влади.

Ми сповідуємо цінності відкритості, прозорості у практиках лобіювання ,безумовно дотримуємося етичних правил спільноти та міжнародних стандартів коммунікації.

На заході обговоримо переваги членства в асоціації, функції,виконувані нею.

Також однією з головних тем зустрічі буде Закон про лобізм.Незалежні експерти у галузі GR та лобізму висловлять свою думкута подискутують про те чи потрібен Україні закон про лобізм і якщо так, то якимвін має бути.

Організатором презентації стала міжнародна компанія ініціатор першого Міжнародного GR Форуму SIC Group International.

Умови участі: попередня реєстація за лінком 

Офіційна сторінка у Фейсбук:https://www.facebook.com/events/1497554663893398/Назад
Адреса:
01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 9
Тел:     +38 044 391 30 01
Факс:  +38 044 391 30 02
E-mail:  office@omp.com.ua