Міграційне право


Міграційне право

Юридична компанія «ОМП», одна з небагатьох юридичних компаній, що надають послуги у питаннях, пов’язаних з міграційним законодавством різних країн. Одним з напрямків в рамках міграційної практики нашої компанії є врегулювання міграційних спорів.

Відмова у в'їзді в країну або анулювання візи не є остаточними рішеннями і якщо Ваші права були порушені, Ви можете звернутися з відповідною скаргою до компетентних органів держави, що відмовила у в'їзді і оскаржити таку відмову. Також скарга може бути подана на дії працівників митних та прикордонних служб певної країни.

Наші юристи мають значний досвід у врегулювання міграційних спорів різної складності і будуть раді застосувати його для захисту Ваших інтересів. В межах процедури  оскарження несприятливого для Вас рішення, ми надаємо послуги з підготовки і збору необхідних доказів, складання скарги відповідно до норм законодавства певної країни, розрахунку та обґрунтуванню отримання компенсації понесених витрат і матеріального / морального збитку. Для забезпечення найкращої якості послуг, ми активно співпрацюємо з провідними європейськими юристами, які спеціалізуються на міграційному праві.

Юридична компанія «ОМП» також надає послуги щодо отримання дозволу на проживання в країнах Європейського Союзу та інших країнах світу. Крім підготовки всіх необхідних документів та повного супроводу підчас процедури отримання дозволу на проживання, наша компанія, маючи розвинену партнерську базу, допоможе вирішити питання вибору  житлової або комерційної нерухомості, отримання іпотечного кредитування, подальшого управління нерухомістю на час, коли Ви не будете проживати в ній. Ми також проводимо повну перевірку нерухомості перед купівлею та забезпечуємо Вашу конфіденційність на всіх етапах.


Новини:

01.08.2014

Перевірки підприємств, установ та організацій будь-якими контролюючими органами тимчасово забороняються

26.03.2014


Посольства Франції та Королівства Нідерланди рекомендують юридичну фірму ОМП в якості бізнес партнера

13.02.2012

Юридична фірма «ОМП» провела семінар «Практичні аспекти отримання дозволу на проживання та придбання нерухомості в країнах Європейського Союзу».

Публікації:
10.10.2018: Біцюк Валерій | Проблемні питання у притягненні до відповідальності іноземців та осіб без громадянства за порушення правил в’їзду-виїзду до тимчасово окупованих територій.