Партнери:
Старші юристи та Радники:
Юристи:

Микола Орлов
Микола Орлов
+380 44 391 30 01
mo@omp.ua
Завантажити v.card
Біографія

Керуючий партнер
 
Спеціалізується на земельному праві, сільськогосподарському праві, нерухомості та будівництві, фінансовому та банківському праві, податковому праві.

Микола Орлов очолює роботу над значними міжнародними проектами в сфері агробізнесу,  нерухомості, фармацевтичного бізнесу, надає консультації з земельного права, фінансування будівництва, валютного регулювання та податкових питань.  З 2003 року Микола супроводжував більш ніж 60 значних транзакцій для іноземних та вітчизняних компаній, в тому числі з випуску єврооблігацій для провідної аграрної Групи компаній на суму 250 млн. та 400 млн. доларів США, очолював низку проектів, пов’язаних з аудитом земельного банку агрокомпаній. Він супроводжував продаж провідного українського виробника кормів і структурування компаній-представництв декількох міжнародних фармацевтичних груп в Україні. Він очолював проект з придбання частини корпоративних прав провідної української мережі приватних медичних закладів "Добробут"
 
Входить в  ТОР 100 кращих експертів України. Згідно щорічного дослідження «Ukrainian Law Firms 2017 А Handbook for Foreign Clients» та репутаційного рейтингу «Вибір клієнтів-2017», Микола Орлов  визнаний одним з найкращих експертів в аграрній сфері, фармацевтиці, податковому плануванні;
 
Микола Орлов є автором численних публікацій та семінарів з земельного права, нерухомості, оподаткування, валютного регулювання, створення та діяльності представництв іноземних компаній в Україні.
 

Практики
Публікації

03.07.2017: Орлов Микола | Ukrainian Land Market: Life Before and After the Moratorium

26.06.2017: Орлов Микола | Pharma Marketing: Quo Vadis?

06.10.2016: Орлов Микола | Рейдерство: який захист є ефективним?

Архив публікацій
Новини

01.06.2018: Орлов Микола | ДФСУ – полювання на фарму

31.05.2018: Орлов Микола | Безпечні правила поводження з маркетинговими послугами

20.10.2017: Орлов Микола | Коментар Миколи Орлова щодо наказу № 473 «Про обмеження, встановлені для медичних працівників під час здійснення ними професійної діяльності».

Архив новин