Партнери:
Старші юристи та Радники:
Юристи:

Ігор Огороднійчук
Ігор Огороднійчук
+380 44 391 30 01
io@omp.ua
Завантажити v.card
Біографія

Ігор спеціалізується в земельному праві, сільськогосподарському праві, медичному та фармацевтичному праві, фінансовому та банківському праві.

Він координує масштабні проекти відведення, зміни цільового призначення, викупу земельних ділянок та захисту нерухомого майна, приймав участь у створенні представництв світових банків в Україні, проектах IPO та єврооблігацій. 

Ігор очолює роботу по юридичному супроводженню діяльності іноземних представництв, дочірніх підприємств компаній в Україні.  Ігор  налаштував постійну співпрацю з іншими юридичними фірмами країн СНД. Наразі він координує надання юридичних послуг клієнтам фірми в усіх державах цього регіону, створивши зручну систему «єдиного вікна» у київському офісі.

Ігор є автором низки публікацій та галузевих тренінгів з земельного та фармацевтичного права. Він є автором програмного забезпечення для агропромислового комплексу (nashepole.com.ua) та співавтор практичного посібника «Оренда землі від А до Я». Згідно рейтингу "Ukrainian Law Firms 2016 - А Handbook for Foreign Clients". Ігор Огороднійчук визнаний одним з кращих фахівців у галузі фармацевтичного права.

Практики
Публікації

08.11.2017: Огороднійчук Ігор | Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір оренди, скільки зараз коштує сільськогосподарська земля?

08.11.2017: Огороднійчук Ігор | Що нового у промоції лікарських засобів?

23.11.2015: Огороднійчук Ігор | Огляд змін, що передбачені проектом Трудового Кодексу України

Архив публікацій
Новини

24.02.2017: Огороднійчук Ігор | Щодо тенденцій у здійсненні контролю за дотриманням законодавства про рекламу

30.11.2016: Огороднійчук Ігор | ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СУЧАСНОЇ ПРОМОЦІЇ: МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ – доповідь Ігоря Огороднійчука на Pharma MCM Forum–2016

14.11.2016: Огороднійчук Ігор | «Not Tested on Animals» Клінічні випробування дієтичних добавок – необхідність чи маркетинговий хід?

Архив новин