Партнери:
Старші юристи та Радники:
Юристи:

Кирил Левтеров
Кирил Левтеров
+38 044 391 30 01
kl@omp.ua
Завантажити v.card
Біографія

Спеціалізується на  земельному праві, сільськогосподарському праві, нерухомості та будівництві, а також на правовідносинах в сфері роздрібної торгівлі, логістичних послугах та промисловості.

Кирил Левтеров надає професійні консультації в проектах, пов’язаних з придбанням та управлінням об’єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, набуття прав на земельні ділянки, комплексні послуги в сфері сільського господарства.

Серед багатьох проектів, які очолював Кирило Левтеров, слід відзначити: юридичний аудит сільськогосподарських підприємств та земельного банку в 26 тисяч гектарів; придбання цукрового заводу в Одеській області; робота з заставним та арештованим майном; придбання земельної ділянки біля міжнародного аеропорту Бориспіль та подальший розвиток багатофункціонального офісно-готельного комплексу Київ Аеропорт Сіті, проектів котеджного та житлового будівництва; придбання регіональної мережі магазинів роздрібної торгівлі; надання поточних консультацій підприємствам різних галузей.

Практики
Публікації

25.10.2017: Левтеров Кирил | 5 способів захиститися від можливого рейдерства

03.07.2017: Левтеров Кирил | Рейдерству бій: як перемогти без битви

03.07.2017: Левтеров Кирил | Обережно, рейдери! 5 ознак, що на агрокомпанію готується напад

Архив публікацій
Новини

06.10.2016: Левтеров Кирил | Про знаття чи не знаття мораторію, протидію рейдерству та інше. Інтервю Кирила Левтерова - партнера Юридичної фірми ОМП для Українського Радіо у програмі Ольги Бабчук "На свіжу голову".

30.09.2016: Левтеров Кирил | Рейдерські маскаради - як протидіяти?

Архив новин