ПІБ
Назва компанії
Сфера діяльності
Посада
E-mail
Конт. тел. (моб)
Індивідуальний номер посібника
Червоним виділені поля обов'язкові до заповнення
Логін (Email)
Пароль
  Вперше в Україні розповідь про оренду землі простою мовою!
Узагальнена практика роботи в усіх регіонах України.
 
Шановні пані і панове!
Юридична фірма ОМП презентує унікальне видання –
посібник «Оренда землі від А до Я».

Наш посібник відрізняється від традиційних друкованих фоліантів, які претендують на істину в останній інстанції – нерухому і вічну. Це узагальнена практика роботи в усіх регіонах України. Він розрахований на найширше коло читачів – від власників земельних ділянок до орендарів будь-яких розмірів та чиновників будь-яких рангів.

Ця праця написана простою мовою з доступним викладом матеріалу, який розрахований на користувачів без спеціальної юридичної або землевпорядної підготовки.

Читачі цього посібника отримають такі переваги:
 • Відповіді на всі основні юридичні та практичні запитання, пов’язані з орендою землі. Посібник складається з чотирьох розділів. Перший розділ присвячений загальним питанням правового регулювання оренди землі в Україні. Особливу увагу ми приділили таким важким питанням, як оренда невитребуваних паїв, польових доріг, відумерлої спадщини, земель резервного фонду, а також правильному укладанню договорів оренди землі та прописуванню в них істотних умов, передбачених законом, та важливих комерційних умов. Обговоримо, що саме розуміють під сівозмінами в агрономії та в законодавстві, а також перерахуємо основні законодавчі вимоги до сівозмін, визначимо, яких саме земель стосуються сівозміни, зокрема за цільовим використанням та видами угідь, Зробимо акцент на необхідності розробки Проекту сівозмін та можливу відповідальність за його відсутність. Визначимо процедуру розробки та затвердження Проекту сівозмін. 
  А також у цьому розділі ми дамо відповіді на питання, пов’язані з новою процедурою державної реєстрації права оренди землі: у чому полягає нова процедура реєстрації права власності на земельні ділянки та права оренди земельних ділянок; основні відмінності між старими та новими підходами до реєстрації права власності та оренди на землю; алгоритм реєстрації оренди земельної ділянки та документи, необхідні для цього; практичні аспекти реєстрації оренди землі за підсумками першого кварталу роботи по-новому; що робити із зареєстрованими договорами оренди землі та старими правовстановлюючими документами на землю.

  У другому розділі
  мова йде про практичні аспекти укладання договорів оренди землі – від створення робочої групи та початку спілкування з орендодавцями до правильної підготовки документів та передачі їх на державну реєстрацію. Ми скромно пропонуємо для використання документи власного авторства, які більше відповідають поточним потребам орендарів землі ніж типові документи Кабміну, і при цьому повністю повторюють ті, частини державних рекомендацій, які все ще актуальні.
  Третій розділ підсумовує наші вміння і навички створення реєстрів договорів оренди землі. Ми окремо зупиняємося на важливості використання реєстрів для складання податкової і статистичної звітності, зокрема агропідприємствами, які найбільше користуються договорами оренди землі.
  У четвертому розділі ми даємо практичні поради щодо перевірки договорів оренди землі. Читачам у пригоді може стати наш досвід розробки алгоритмів перевірки договорів оренди землі та зразки робочих документів, які для цього використовуються, зокрема робочі таблиці, що заповнюються в розрізі кожного перевіреного договору оренди землі та покроковий план перевірки договорів.
 • Описи складних випадків оренди землі.
 • Зручні електронні форми для заповнення – вам більше не треба думати, що і куди писати!
 • Щоквартальні оновлення – ми будемо слідкувати за змінами за вас! У вартість посібника входить оновлення протягом одного року від дати придбання та реєстрації на веб-сторінці.
 • Вся нормативна база з оренди землі в електронному додатку.
 • Десятки ілюстрацій документів без яких оренда неможлива!
 • Інтерактивне спілкування – ми з вами на зв’язку! Ви реєструєтеся і ми з вами на зв’язку.
 • Зручний формат (папка зі вставними сторінками), який дозволяє змінювати і доповнювати розділи + електронні документи, які всі зареєстровані користувачі можуть закачати з веб-сторінки.
Купуйте, читайте, дискутуйте, питайте!

Ми працюємо, щоб зробити оренду землі зрозумілою і доступною для Вас!

ЯК ПРИДБАТИ

Зателефонуйте нам за номером 044 391 3001 та зробіть замовлення.

ВАРТІСТЬ ПОСІБНИКА

1000 грн.

ЯК ОТРИМАТИ:

Звернутися в Юридичну фірму ОМП і обрати спосіб доставки: у Києві – кур’єром, в інших містах України – поштою.


Адреса:
01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 9
Тел:     +38 044 391 30 01
Факс:  +38 044 391 30 02
E-mail:  office@omp.com.ua
Купити
Зареєструвати
Вхід